Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatı 2023

Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatı 2023

Ölüdeniz, Türkiye’de Muğla ilinin Fethiye ilçesinde bulunan bir plaj ve turistik bir yerdir. Adı, turkuaz renkli denizi ve sessiz, sakin suyunun ölü gibi olduğu anlamına gelir. Bu güzelliği keşfetmek için tekne turu yapmak muhteşem bir deneyimdir.

Ölüdeniz Tekne turları genellikle sabah erken saatlerde başlar ve Ölüdeniz plajlarının güzelliğini keşfetmek için birçok fırsat sunar. Turlar, Mavi Mağara, St. Nicholas Island, Kelebekler Vadisi-Butterfly Valley, Soğuk Su Plajı, Akvaryum Koyu, Deve Plajı ve Gemiler Adası gibi popüler turistik yerlere gitmektedir.

Turlar, denizin mavisi, tarihi yerlere ve tabiatın güzelliğine dikkat çekmek için düzenlenir ve turistler için keyifli bir gün geçirmek için ideal bir seçenektir. Ayrıca, turistler, denizde yüzmek, snorkel yapmak ve dalış yapmak gibi açık hava aktivitelerin den yamaç paraşütü de  dahil olmak üzere ekstra aktiviteler sunmaktayız.

Ölüdeniz tekne turu, turistlerin denizin güzelliğini ve doğal alanlarını keşfetmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda, denizin mavisi, güneşin ışıltısı ve turistik yerlere gitmek için fırsat sunar. Ölüdeniz Tekne turu, turistlerin Türkiye’nin güzelliğini keşfetmelerine yardımcı olur ve unutulmaz bir deneyim sunar.

Diğer aktivitelerimize katılmak için Fethiye tatil paketleri fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilir, 0538 920 9040 nolu hattımızı arayabilirsiniz. 

Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatı 2023
Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatı 2023

 

 

 

Scroll to Top