Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Bungy Jumping Fiyatları

Fethiye Bungy Jumping Fiyatları

Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alan güzel bir ilçe olan Fethiye, heyecan arayanlar ve macera tutkunları için giderek daha popüler bir destinasyon haline geliyor. Fethiye’de yapılacak en heyecan verici aktivitelerden biri de Fethiye bungee jumping. Fethiye bungy jumping fiyatları 2023 | 2024, Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü fiyatlarına göre uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Bungee jumping, esnek bir ipe bağlıyken köprü veya vinç gibi yüksek bir platformdan atlamayı içeren ekstrem bir spordur. Kablo, jumper’ın yere çarpmasını önleyen bir güvenlik mekanizması görevi görür. Sıçramayı tipik olarak yoğun bir zıplama ve sallanma dönemi izler.

Fethiye’de ünlü Babadağ Dağı’nda yapılan yamaç paraşütünden sonra en adrenalin aktivite olarak Fethiye bungee jumping diyebiliriz.

Bu inanılmaz konum, Ege Denizi’nin ve çevredeki kırsalın muhteşem manzaraları ile bu kalp atışlarını hızlandıran aktivite için nefes kesici bir zemin sağlar. Atlayışın kendisi 51 metre yükseklikten gerçekleşmektedir.

Fethiye’de bungee jumping deneyimi gerçekten unutulmaz. Perona çıkarken, yüzünüze çarpan rüzgar ve arka planda denizin sesi ile heyecan ve sinir karışımı hissedeceksiniz. Zirveye ulaştığınızda, size bir emniyet kemeri takılacak ve atlama zamanı gelmeden önce son bir güvenlik kontrolünden geçirileceksiniz. Rüzgar yanınızdan hızla geçerken havada serbest düşme hissi gerçekten canlandırıcı.

Fethiye Bungy Jumping Fiyatları 2023 | 2024 | 2025

Gerçekten eşsiz ve unutulmaz bir deneyim arayanlar için Fethiye’de bungee jumping yapmak bir zorunluluktur. İster deneyimli bir atlayıcı olun, ister ilk kez atlayan biri olun,

Fethiye bungy jumping ekibi, personeli, güvenli ve eğlenceli bir deneyim yaşamanız için size gerekli tüm ekipmanı ve eğitimi sağlayacaktır. Öyleyse neden bir sonraki Fethiye gezinize biraz heyecan katmaya ve bungee jumping’i denemeyesiniz?

Diğer aktivitelerimize katılmak için Fethiye tatil paketleri fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilir, 0538 920 9040 nolu hattımızı arayabilirsiniz. 

Fethiye Bungy Jumping Fiyatları
Fethiye Bungy Jumping Fiyatları
Scroll to Top