Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Paraşüt Fiyatları 2024

Fethiye Paraşüt Fiyatları 2024

Fethiye Ölüdeniz Paraşüt; Yamaç paraşütü yapmak isteyen misafirlerimize yaz-kış hizmet vermekteyiz. Adrenalin dolu bu aktivite herkesin mutlaka yapmak istediği aktiviteler arasında yer almaktadır. Fethiye Ölüdeniz Paraşüt için karar verdikten sonra rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Özellikle yaz dönemlerinde yoğun talebi göz önünde bulundurarak erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ölüdeniz de ofisten başlayan yolculuk ile yaklaşık 30 dakika sonra kalkış pistlerine ulaşılmaktadır. Fethiye Paraşüt Fiyatları 2024 yılında bizimle uçmak için erken rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın..

Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Babadağ’ın 1200-1700-1800 ve 1970 metre pistlerinden yapılmaktadır. Uçuşlar ortalama kalkış yapılan pistte bağlı olarak 20-30 dakika arasında yapılmaktadır. Fethiye Ölüdeniz Paraşüt ile günde 5 sorti yapılmaktadır. Fethiye Ölüdeniz Paraşüt sonrası Ölüdeniz tekne turu, Ölüdeniz tüplü dalış, At turu ve Atv turlarına katılabilirsiniz. Tatil planınızda yapmak istediğiniz tüm aktiviteleri sizin için planlayarak hazırladığımız Fethiye tatil paketleri satın alabilirsiniz.

Fethiye Paraşüt Fiyatları 2024
Fethiye Paraşüt Fiyatları 2024

Herkesin zevkle yaptığı paraşüt ile süzülürken gördüğünüz manzara güzelliğine hayran kalacaksınız. Pilotunuz tarafından en güzel anınız fotoğraf ve video olarak kayır altına alınacaktır. 

Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları sizin uçuş yapmak istediğiniz döneme göre değişmektedir. Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları içerisine konuma bağlı olarak hotel transferi, sigorta, minibüsle dağa çıkış ücreti dahil dir. Babadağ Teleferik ile pistlere çıkmak isteyen misafirlerimiz extra olarak Fethiye Babadağ Teleferik Ücreti ödemek durumundadır. Babadağ teleferik bileti çıkış yapacağınız zaman kapıdan alabilirsiniz.

Tavsiye de bulunduğunuz Fethiye Ölüdeniz Paraşüt Fiyatları 2024| 2025 | 2026 | 2027 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 arayabilirsiniz.

Fethiye Paraşüt Fiyatları 2024
Fethiye Paraşüt Fiyatları 2024
Scroll to Top