Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Ölüdeniz de Yamaç Paraşütü nasıl yapılır

Merhaba Sevgili Yamaç Paraşütü Sevdalıları

Uçmak, kuşlar gibi süzülmek insanoğlunun hayalidir. Bu hayalinizi gerçekleştirmek için öncelikle sağlık propleminizin ve 100 kğ üzerinde olmamanız gerekmektedir. Uçuş yapmadan önce en az 3-5 gün önceden yoğun tatil dönemlerinde ise daha önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Uçuş için rahat edebileceğiniz kıyafet ve spor ayakkabı  giymenizi tabii ki de güneş gözlüğü almanızı ideal bir uçuş için tavsiye ederiz.

0539 646 6460 Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü
0539 646 6460 Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Uçuş öncesinde ister kendi imkanlarınız ile Ölüdeniz plajında bulunan ofimize gelerek 30 dak. önceden hazır bulunmanız yada önceden belirtmeniz halinde servimizi kullanarak ofimize geldiğinizde uçuş saatinizi bekleyebilirsiniz. Şirket araçlarımızla uçuşun yapılacağı Babadağ’a yolculuk başlamaktadır.

Kalkış için uygun hava şartlarının bulunduğu pist tercih edildikten sonra pilotunuz size uçuş ekipmanlarınızı kuşandırır. Kalkış ve uçuş esnasında yapmanız ve yapmamanız gerekenleri anlatan kısa bilgiler aktarır.

Kalkış yapılmadan önce paraşüt yamaca açılır ve tüm kontroller yapıldıktan sonra yolcu ve pilot terazi sistemi ile birbirine bağlanır. Kalkış için uygun rüzgar gelmesiyle yolcu ve pilot koşarak kalkış gerçekleştirilir.

Kalkış gerçekleşirken kazaya sebebiyet vermemek ve iyi bir kalkış için özellikle yolcunun oturmadan, atlamadan, zıplamadan koşması oldukça önemlidir.

Veeee harnesinize oturduktan sonra hayal ettiğiniz yerde kartallar gibi süzülürken muhteşem manzaraya sahip Ölüdeniz plajını ve koyları izlemeye doyamazsınız.

O harika manzara üzerinde süzülürken hava şartlarının uygun olduğu zamanlarda yamaç paraşütünü kontrol edebilirsiniz. Daha fazla adrenalin, eğlence olsun derseniz, isteğinize bağlı olarak pilotunuz akrobasi hareketleri yapabilir. Ölüdeniz Otelleri üzerindeki kısa gezinti sonrası yavaş yavaş inişe geçiyoruz.

Hadi ya ne çabuk bitti dediğiniz anda pilotunuzun ayağa kalkın komutuyla Ölüdeniz plajına ayak basarsınız. 12 ay hizmet veren şirketimiz ile şaşırtıcı, benzersiz bir deneyim için sizi ve sevdiklerinizi tecrübeli pilotlarımız eşliğinde Fethiye Ölüdeniz’e yamaç paraşütü yapmaya bekliyoruz.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın…….

*Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 yılları hakkında bilği almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

*Fethiye Tatil Paketi Fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024  yılları hakkında bilği almak ve rezervasyon yaptırmak için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilir 0538 920 9040 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Scroll to Top