Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz Babadağ’a Teleferikle çıkın, Paraşütle uçarak inin.

Ölüdeniz Babadağ; nam-ı diğer yamaç paraşütün babası yıllardan beri hayatlarında ilk kez uçanlara ev sahipliği yapmaktadır.

Ölüdeniz de ilk uçuşun 1990 yılında yapılmaya başlanmasıyla bölgeye gelen tatilcilerin uçma isteğine cevap vermesi de eklenince geniş kitleye yayılması çokta zor olmadı. En ekonomik hava aracı olarak doğa sporlarıyla iç içe olmasının avantajıyla Üniversitelerde yamaç paraşütü eğitimi düzenlenmektedir.

Her yıl binlerce insanın araçlarla çıktığı Ölüdeniz Babadağ’a artık Teleferikle de çıkılacak.

Yıllarca yapılması için girişimlerde bulunulmuş olan Teleferik projesi 2021 yılında hizmete girecek. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik hattı hizmete girmesiyle sadece uçuş yapmak isteyenler değil Fethiye tatili için bölgeye gelen yerli ve yabancı tüm misafirler Babadağ’a çıkıp, zirve restaurantın dan ve Babadağ 1200 mt pistinde yer alan düzenlemesi düşünülen konser, düğün, gösteri alanını ile 1200 mt restaurantın dan faydalanabilecek. Burada ise Teleferik ile Babadağ’a çıkanlar Yamaç paraşütü ile Ölüdeniz’ e doğru uçabilecekler.

Ölüdeniz Babadağ Teleferik Fiyatı ne kadar olacak

2021 yılı öncesinde Babadağ’a gezmek amaçlı kendi araçları ile giden misafirlerden herhangi orman giriş ücreti alınmıyordu. Fakat Teleferik’ in hizmete girmesiyle özel araçlarla ile Babadağ’a çıkış olmayacak ve herkes ücret ödeyecek. 2021 yılı için kişi başı Ölüdeniz Babadağ Teleferik çıkış ücreti 10 dolar olacağı ön görülmektedir. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik Fiyatları 2022 | 2023 | 2024 | 2025  ve Babadağ Çıkış Bileti için kırtur.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

Teleferik’in hizmete girmesi ile birlikte Babadağ’ a gezi amaçlı ziyaretçiler de artış olacaktır. Bunca yıldır uçma hayallerini erteleyen yüzlerce insan uçuş öncesi hazırlıkları ve paraşütlerin kalkışlarını yakından görme, uçanların heyecanlarını ise gözlemleme fırsatı yakalayacaklardır.

Bu süreçte sonunda ise birçok kişi Babadağ’a teleferikle çıkıp yamaç paraşütü ile uçarak Ölüdeniz plajına iniş yapacaklardır. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları 2022 | 2023 hakkında ve rezervasyon için 0539 646 6460 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz. Fethiye tatiliniz de yapmak istediğiniz diğer aktiviteleri 4 gece 5 gün konaklama dahil tatil paketlerini www.tatil365gun.com adresinden inceleyebilirsiniz.

 

 

Scroll to Top