Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Marmaris Yamaç Paraşütü Fiyatları

Marmaris Yamaç Paraşütü Fiyatları

Marmaris, Türkiye’nin güneybatısında popüler bir tatil beldesi ve turistik bir destinasyondur. Her yıl binlerce yerli ve yabancı misafirler Marmaris bölgesini tercih etmektedir.

Marmaris’in doğal güzellikleri, denizi ve eşsiz manzaraları ile tüplü dalış, jeep safari, tekne turları vb. aktiviteleri misafirlerine sunmaktadır. Ölüdeniz bölgesine yakın olması itibari ile Fethiye Babadağ yamaç paraşütü gibi macera sporları için idealdir.

Fethiye bölgesinin en popüler aktivitelerinden olan Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü, Babadağ’dan profesyonel ve deneyimli eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen bir aktivitedir.

Marmaris Yamaç Paraşütü Fiyatları
Marmaris Yamaç Paraşütü Fiyatları

 Babadağ 1200-1700-1800 ve 1970 metre pistlerinden kalkış yapılan uçuşlar ortalama 20-25 dakika sürmektedir. Oldukça zevkli ve eğlenceli olan yamaç paraşütü için erken rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Marmaris yamaç paraşütü olarak ta araştırılan aktivite için özellikle uçmak için gelen misafirlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Marmaris çevresindeki dağlar yamaç paraşütü yapmak için güvenlik açısından dolayı uygun değildir.

 Fakat üzülmeyin sizin yamaç paraşütü yapmanız için Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü şirketi olarak profesyonel pilotlarımız ile yaz-kış demeden 12 boyunca hizmetinizdeyiz.

 

 

Scroll to Top