Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları; Fethiye Tüplü Dalış ilk kez sualtına inecek olanların heyecanla beklediği aktivitedir. Eğitmenler eşliğinde mavi dünya’ ya yolculuk yapmak size unutamayacağınız deneyim kazandıracaktır.

Fethiye tüplü dalış aktivitesi yaz tatili aktivitesi olarak düşünülse de yaz-kış yapılmaktadır. Fethiye tüplü dalış fiyatları bölgede yapılan Saklıkent jeep safari aktivitesinden biraz yüksektir.

İlk kez tüplü dalış yapan misafirler deneyimledikleri tüplü dalış’ ı arkadaşlarına tavsiye ederken bir taraftan da yaz’ ın yapacakları tüplü dalışı için rezervasyon yaptırmaktadırlar.

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları
Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları

Fethiye Tüplü Dalış için önce den bilinmesi gerekenler

* Fethiye Tüplü Dalış yapmak isteyenler 1-2 gün önceden rezervasyon yaptırmalrı gerekmektedirler.

*Fethiye Tüplü Dalış aktivitesi Mayıs-Ekim ayları arasında her gün yapılmaktadır. Dalış için teknemiz sabah saat 10:00 da Fethiye marinadan hareket etmektedir.

* Fethiye Tüplü Dalış yapmak isteyen misafirlerin sağlık probleminin (Hamile, Astım, Sara, Kalp hastalıkları, Antideprasan kullananlar ) olmaması gerekmektedir.

* Fethiye Tüplü Dalış yapacak misafirler öğleden önce ve sonra olmak üzere iki dalış yapmadırlar.

* Fethiye Tüplü Dalış eğitmenler eşliğinde yapılmakta ve toplam dalış süresi yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

* Fethiye Dalış fiyatları 2024 | 2025 | 2026 | 2027 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 920 90 40 nolu hattımızı arayabilirsiniz

 

 

 

Scroll to Top