Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Sevgiliye Alınacak En Havalı ve İlginç Hediyeler

Sevgiliye Alınacak En Havalı ve İlginç Hediyeler

Sevgililer günü yaklaşıyorsa sevgililer gününde ne hediyesi almalıyım diye araştırmaya şimdiden başladınız mı ? İlk aklınıza gelen hediyeler arasında Kırmızı gül, Tek taş pırlanta, Ayakkabı, Mont, Kolye veya Küpe. Peki farklı ve unutulmaz sevgililer günü hediyeleri arasında Fethiye tatili ve Yamaç paraşütü hediyesi vermeyi hiç düşündünüz mü ?

 

Sevgililerin ayı da geldi, çattı. Malum herkes arama motorlarında sevgiliye farklı ne hediye alsam diye aratıyor. Siz daha fazla farklı hediye bulma arayışına girmeyin diye sizler için harika bir sevgililer günü hediyesi derledik. Sevgilimin aklı hem ben de kalsın hem de havada diyenlerdenseniz yazımızı soluksuz okuyacağınıza eminiz. Sonsuz maviliğin, yeşilin, doğanın, tarihin aşığıysanız tam sizlik bir Hem tatil, hem hediye, hem de nefes alabileceğiniz unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz harika bir deneyim: Fethiye tatili ve yamaç paraşütü.

Sevgililer günü hediyesi Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024
Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Bir düşünün, sevgilinizden gelen bir telefon; “Hayatım, hazırlan, Fethiye’ye gidiyoruz! Topla bavulunu, acele et”. Telefonda öyle bakıp kalmayın aman, yanlış duymadınız, sevgilinizden size harika bir Fethiye tatili hediyesi gelebilir. Siz çiçek, böcek beklerken harika anılar biriktirebileceğiniz bir tatil… Özellikle gezmeyi seviyorsanız, yaşam biçiminizde farklı aktiviteleri yaşamak varsa bir de sevgilinizle vakit geçirmekten de oldukça hoşlanıyorsanız tam sizlik harika bir hediye!

Fethiye tatil avantajlı paketleri ile yapabileceğiniz şeyler o kadar fazla ki bir güne ya da birkaç güne neleri sığdırabilirsiniz, o iş sizde. Planlamak sizden, aktiviteleri aktarması bizden. Öncelikle kendinizi mavi renginin duygusal akıntısına kaptırıp kumsalda gezme fikrini mutlaka uyarlayın. Sevgilinizle unutulmaz anlar yaşayıp Fethiye tatilinin aşk tatili hâline gelmez an meselesi, bizden söylemesi. Tekne turu ile günübirlik birçok adayı gezmek mavinin renginde nefes almak size de iyi gelecektir. Sadece konuşmayıp sonsuzluk güzelliğe göz kırpmak, 14 Şubat geleneklerinizden bir tanesi hâline gelir, ne dersiniz? Belki de antik kentleri gezerek günlüğünüze yazacağınız harika deneyimler de edinebilirsiniz. Peki, dağ yürüyüşü, o muhteşem yürüyüşler… Sevgilinizle el ele kol kola Sevgililer Günü’nde özel anları yaşamak şans değil, seçeceğiniz hediyeye bağlı olacak. Atık klasik hediyelerin zamanı geçti. Çiçekler, ayıcıklar, çikolatalar günlük rutin yaşamınızda alabileceğiniz klasik hediyelere dönüverdi. E siz de bütçeniz dâhilinde sevgilinize bu müthiş Fethiye Tatili’ni hediye ederek farklı ve havalı bir sevgililer günü armağanı oluşturabilirsiniz.

Sevgililer günü hediyesi Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024
0539 646 6460 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Peki, sevgilinizi Fethiye’ye götürerek orda yamaç paraşütü yapmadan olur mu? Aklı havada kalacak resmen. Kim istemez? Hadi o zaman sevgililer günü hediye kavramını değiştirecek Fethiye yamaç paraşütü ile hediye kavramını zirveye taşıyın. Unutulmayacak anlara imza atacak olan sevgilinize hayatınızda yapacağınız en büyük jestlerden biri bu olacak, inanın. Ölüdeniz’in harika semasında uçmayı hayal etmek bile güzelken gerçeğini hayatınızın aşkına yaşatmak efsane bir anı olarak tarihe geçecek. Yamaç paraşütünde akla birçok yer gelse de dünya üzerinden baktığımız zaman birçok noktanın tek birleşiminin Fethiye’nin semaları olduğunu görüyoruz. İnsanlar dünyanın neresinden geliyor, siz sevgilinizi ülke sınırları içerisinde dünyanın hayran kaldığı yerde Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapmayı hediye edeceksiniz. Bu harika bir fikir.

Artık fazla da düşünmenize gerek yok. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilime ne alırım, ne alırsam havada kalır diye düşüncesini tarihin tozlu raflarına kaldırıyoruz. En güzel hediye Fethiye’nin semalarında yamaç paraşütü uçuşu… Şimdiden söylememiz gerekir ki bu hediyeyle çıtayı yükseltmiş olacaksınız ama inanın siz de hayran kalacaksınız. Yuvaya dönüşte sevgiliniz aklı havada kalacak, bu konuda bir şey yapamayacağız, kusura bakmayın, ama ne yapalım, Fethiye’nin mavisi bu kadar güzelse doğa size harika bir şey, hediye etmişse suç bizim değil. Siz Ölüdeniz de yamaç paraşütünün keyfini çıkarın, biz de sizlerin sevgililer gününde hediye arayışlarınıza son verip harika yazılar hazırlayalım.

Sevgililer günü hediyesi Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024
Sevgililer günü hediyesi Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024

 

Şimdiden aşkınız, sevginiz her daim var olsun. Sevginin, aşkın anlamını bazı konumlar daha iyi yaşatır. Ama Fethiye tatilinde bir de yamaç paraşütü yaparsanız bir b’aşka yaşarsınız. Bu nedenle kapısının herkese açık olduğu bu güzel mavi Fethiye’ye herkesi bekliyoruz. Ölmeden önce yapılacak listenize Fethiye tatilini, bir de Ölüdeniz yamaç paraşütünü eklemeyi asla ama asla unutmayın.

 

14 Şubat Sevgililer Günü’nüz şimdiden kutlu olsun. Aşkla kalın, takipte kalın.

 

*Fethiye Tatil Paketi Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024  yılları hakkında bilği almak ve rezervasyon yaptırmak için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilir 0538 920 9040 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

 

Scroll to Top