Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Işıklar Ülkesi; Fethiye

Her tatilcinin bütçesine göre konaklama imkanı olmasından dolayı birçok insanın ilk tatil yeridir Fethiye. Dünyada yamaç paraşütünün en çok yapıldığı ve hiç unutulmayan tatil anılarından olduğunu biliyormuydunuz ? Bu spor sayesinde pek çok insan uçma hayalini ilk kez Ölüdeniz’de gerçekleştirmiştir. Fethiye ve Ölüdeniz birçok yaz aşkların yaşandığı yerdir. İnsanlar yaz aşklarını, doğaya ve güzelliğine aşık olduğu yeri hiç unutur mu? Alternatif tatil arayanlar için ise biçilmiş kaftandır Fethiye.

Fethiye
Fethiye

Doğada bu güne kadar yapmadığınız sporlarla burada tanışır birçok insan kimisi Yamaç Paraşütü yapar Ölüdeniz ‘de adrenalini doyasıya yaşamak için, kimisi balıklara misafir olur su altı güzelliklerini yakından görmek için, kimisi tatilin suyunu çıkartmak için katılır jeep safariye, kimisi de korkusuna ve sağlığına yenik düşerek tercih eder üzerinde uçuşan rengarenk paraşütleri ve doğayı izlemeyi. Tarihin büyüsüne bir daha kapılırsınız Kayaköy ‘de ve nasıl aşık olduğunuzu anlamaya çalışırsınız Saklıkent kanyonunun güzelliğinde. Akşam yemeğinin vazgeçilmezidir.

0538 920 9040 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü
0538 920 9040 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Balık pazarı, her daim buradadır 3 kafadar Balık, Rakı, Cümbüş seçersin balığını, açarsın rakını tutturursun diline bir şarkı işte bu yüzdendir ki kimsenin görmeden gitmediği yerlerin başında gelmiştir burası. Gündüzleri sakindir Hisarönü mekanları gecenin ilerleyen saatlerinde dolar barlar çılgınca eğlenmeye gelen insanlarla ve güneşe merhaba dersiniz zamanın nasıl geçtiğini anlamadan. İşte bu yüzdendir ki kime Fethiye’den bahset desek herkes kendince güzel yanlarını anlatmaya çalışır ama sığdıramaz kelimelere bi çare gidip görmenizi tavsiye ederler Fethiye’yi.

*Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024 yılları hakkında bilği almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

*Fethiye Tatil Paketi Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024  yılları hakkında bilği almak ve rezervasyon yaptırmak için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilir 0538 920 9040 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Scroll to Top