Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Her şey Dahil Paraşüt Fiyatı

Fethiye Her şey Dahil Paraşüt Fiyatı

Günümüzde birçok tatilci gideceği tatil bölgesini belirledikten sonra hemen her şey dahil hotelleri incelemektedir. Çünkü rahatlık ve yeme- içme konusunda sınırsız olan hoteller de rahat edebileceklerini düşünmektedir. İnsanları cezbeden hotel fotoğrafları ve hotelin genel özellikleriyle fiyatı da uygunsa geriye rezervasyon yaptırdıktan sonra tatil zamanını beklemek kalıyor.

Herşey Dahil Oteller
Herşey Dahil Oteller

Tabii bu düşünülen tatil konsepti genellikle Antalya -Marmaris-Kuşadası için geçerlidir. Tatil bölgeniz Fethiye ise her şey dahil hotellerdeki programlardan bölgede yapılan birçok aktivitelere katılmanız zorlaşmaktadır. Oysaki oda kahvaltı veya yarım pansiyon konaklamalarda misafirlerin bölgeyi daha çok gezdikleri ve yapılan aktivitelere katılımlarının arttığı gözlemlenmektedir. Fethiye bölgesinde tatil yapmayı düşünenlere tavsiyemizdir.

Fethiye Her şey Dahil Paraşüt Fiyatı
Fethiye Her şey Dahil Paraşüt Fiyatı

Fethiye denince ilk akla gelen Ölüdeniz Babadağ’dan yapılan yamaç paraşütü gelmektedir. Yılın 12 ayı uçuş olan Ölüdeniz de her şey dahil fiyatlar 900  TL civarındadır. Diğer aktiviteler tekne turu, dalış, jeep safari gibi turlara katılmak isterseniz aktiviteli paket turları www.tatil365gun.com adresinden satın alabilirsiniz. Böylelikle ekonomik tatil yaparken zamandan da tasarruf ederek kendinize ve ailenize daha çok zaman ayırmış olursunuz.

*Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları  | 2023 | 2024 yılları hakkında bilği almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

*Fethiye Tatil Paketi Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024  yılları hakkında bilği almak ve rezervasyon yaptırmak için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilir 0538 920 9040 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Scroll to Top