Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Sale!

Fethiye Tüplü Dalış

1.800,00

Fiyata Dahil Olanlar: Hotel Transferi, Öğle Yemeği, Siğorta, Rehberlik Hizmeti

Fiyata Hariç Olanlar: Extra İçecekler, Sualtı Fotoğraf ve Video

Fethiye’ye kadar gelipde dünyada hızla gelişen Fethiye Tüplü Dalış Turu yapmamak olmaz. Sağlık sorunu olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes Fethiye Tüplü Dalış Turu yapabilir. Fethiye limanından her sabah tam donanımlı teknemiz ve profesyonel dalış ekibimizle dalış yapacağımız akvaryum koyuna doğru yola çıkıyoruz.

Fethiye Tüplü Dalış Turu öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Fethiye’nin büyüleyici güzelliğine de hayran kalacaksınız. Fethiye Tüplü Dalış Turu sayesinde sualtındaki canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olacak balıkları ellerinizle besleyeceksiniz. Akıntıların olmaması sizin bu sporu güvenli şekilde öğrenmenize’de yardımcı olacaktır.

Daha önce bu spora başlamışsanız ve Fethiye Tüplü Dalış Turu aktivitesine katılmamışsanız PADİ, CMAS ve BSAC eğitim kurslarına katılarak derecenizi yükseltebilirsiniz. Fethiye’nin kristal berraklığındaki denizinde Fethiye Tüplü Dalış Turu yapmanın anısını dalgıçlarımız yaptığı fotoğraf ve video kayıtlarını extra ücret karşılında alarak hayatınızın unutulmazları arasına katabilirsiniz.

Etkinlik Saati : 10:00 – 16:30 arası

Fiyata Dahil Olanlar: Öğle yemeği, Sigorta, Rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler

Not: Dalışa katılacak misafirler de herhangi sağlık problemi olmaması halinde 2 dalış yapabilmektedirler.
Scroll to Top